SCHUCO bjørne, 3 stk., 20. århundrede.

11354. SCHUCO bjørne, 3 stk., 20. århundrede.

Såkaldte "Piccolo"-bjørne. Længste længde 9 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 828