SKÅL, porcelæn, "Blue Fire" Hertha Bengtson Rörstrand.

113464. SKÅL, porcelæn, "Blue Fire" Hertha Bengtson Rörstrand.

Længde ca 26 højde ca 10 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 26 højde ca 10 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.244