KARAFF / KANNA og GROGGLAS, Orrefors, 1900-tallet.

113400. KARAFF / KANNA og GROGGLAS, Orrefors, 1900-tallet.

Karaffel/kande med medfølgende drikkepind, etiket mærket Orrefors, højde ca. 25 cm.
6 grogglas, mærket og signeret, højde ca. 13 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.786