1132198. TRÅSKAB, "Selebo", fra Ikeas 1700-tals serie.
Overdel med lågepar med underliggende hylde. Undersektion med to skuffer, skriveklap og låge med underliggende hylder.
Længde 75, bredde 38, højde 207 cm.
Brugsslitage, låseanordning på begge venstre døre mangler.
Senere maleri.
Senere maleri.