Lysekrone, Oscar-vindende, 20. århundrede, seks lysarme.

11301. Lysekrone, Oscar-vindende, 20. århundrede, seks lysarme.

Elektrificeret, højde ca. 63.

Slitage, skader, div. løse prismer medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Elektrificeret, højde ca. 63.

Antal besøg: 2.992