PIERRE ALECHINSKY. farvelitografi, signeret og nummereret.

1128908. PIERRE ALECHINSKY. farvelitografi, signeret og nummereret.

Billedmål ca 58x82 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Pierre Alechinsky (Født 1927)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca 58x82 cm.

Kunstner/designer

Pierre Alechinsky (Født 1927)

Antal besøg: 1.085