SOFABORD, umærket og STOL, Robin Day Hille / Overman.
112774. SOFABORD, umærket og STOL, Robin Day Hille / Overman.
Stol stemplet "Robin Day Design Made under license from Hille England, Overman made in Sweden".
Bord umærket, plade i plastik, længde 60 bredde 60 højde 50 cm.
Fremstår med mindre brugsspor, ridser, mærker.
Stol med polstret sæde.
Stol med polstret sæde.