TREHJUL, metalplade, i form af en hest, 20. århundrede.

112735. TREHJUL, metalplade, i form af en hest, 20. århundrede.

Længde ca 110 cm.

Slid, rustrust, laktab, tøjler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 110 cm.

Antal besøg: 1.730