KISTA, med metalbeslag, 20. århundrede.

112537. KISTA, med metalbeslag, 20. århundrede.

Længde 124, bredde 47, højde 61,5 cm.

Slitage, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, revner.

Antal besøg: 605