SPISESKAB, med vitrine, 19/2000 tallet.

112534. SPISESKAB, med vitrine, 19/2000 tallet.

Fodafslutning i form af bold-og-klo. Todelt. Længde 168, bredde 48, højde 220 cm.

Mindre slitage, ridser, en hyldeholder mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.261