STIG SELLÉN. 4 stk, landskabsmotiver, olie på lærred og Panel, signeret, 2 stk dateret.
11219. STIG SELLÉN. 4 stk, landskabsmotiver, olie på lærred og Panel, signeret, 2 stk dateret.
Olie på Panel, ikke dateret. 17 x 22,5 cm.
Olie på Panel, dateret 80. 26 x 19 cm.
Olie på Panel, ikke dateret. 23 x 23 cm.
Olie på lærred, dateret 78. 37 x 63 cm.