EMMA ARCHAIRS, 1 par, 1800-tallet.

111814. EMMA ARCHAIRS, 1 par, 1800-tallet.

Stofindtræk.

Slitage, skader, pletter, hjul og fodender mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stofindtræk.

Antal besøg: 683