SOFABORD med klapper, teaktræ, 20. århundrede.

111794. SOFABORD med klapper, teaktræ, 20. århundrede.

Træhængsler. Samlet længde ca 120 bredde inkl klapper ca 85,5 højde 56 cm.

Slitage, pletter, forbrændinger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 980