BORD MED ESSAY, Rokokostil, 20. århundrede.

111728. BORD MED ESSAY, Rokokostil, 20. århundrede.

Længde ca 90 bredde 64 højde 67 cm.

Slitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter, ridser.

Antal besøg: 771