111573. KØLESKAB, "Temperator" Örnsköldsvik, Patent, træ og metalplade Første halvdel af det 21. århundrede.
Malet marmorimitation. Luge øverst til placering af is.
Længde 61, bredde 47, højde 129 cm.
Slitage, pletter, malingstab, reparationer. Et ben kortere. Lås beskadiget.
Nøgle/nøgler findes