Kommode, 4-boks, anden halvdel af 1800-tallet.

111511. Kommode, 4-boks, anden halvdel af 1800-tallet.

Blandt andet valnøddefiner.
Længde 89, bredde 45, højde 101 cm.

Slidpletter, ridser. Mindre finerskader, revner. Nøgleskilte med skader/mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Blandt andet valnøddefiner.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 661