GULVLAMPER, 2 stk, Messing og metal, Einar Bäckström, 1950'erne / 60'erne.

111450. GULVLAMPER, 2 stk, Messing og metal, Einar Bäckström, 1950'erne / 60'erne.

Højde inkl. lampefatning ca. 125 cm.

Slitage, pletter, malingstab. Fodplader med mindre buler, lampefod mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.100