BESTIK, 24 dele, sølv, BSF Rustfrit stål, 20. århundrede.

111251. BESTIK, 24 dele, sølv, BSF Rustfrit stål, 20. århundrede.

Bestående af 12 gafler, længde 8,3 cm og 12 knive, længde 21 cm Vægten af gaflerne er ca. 610 g, knivene er ca. 660 g.

Brugsslitage og ridser, knive med stålklinger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.351