HALSKÆDE, bismarck og ARMBÅND, 2 stk, sølv, 1900-tallet.

110998. HALSKÆDE, bismarck og ARMBÅND, 2 stk, sølv, 1900-tallet.

Halskæde, bismarck, stemplet GHA 925, længde 50 cm.
Armbånd med dekoration af blandt andet fugle, Ekström & Blohm Aktiebolag, Falköping, længde 19 cm.
Armbånd, svensk importstempel, længde ca. 18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.469