PETER DAHL. Restaurant KB. Litografi. Signeret og nummereret.

11099. PETER DAHL. Restaurant KB. Litografi. Signeret og nummereret.

Nummereret 75/375, billedstørrelse 45,5 x 31 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besøg: 5.404