LYS LAMPE, metal, sten og glas, empirestil, 20. århundrede.

110966. LYS LAMPE, metal, sten og glas, empirestil, 20. århundrede.

Stensokkel, kop med lysestage i glas.
Samlet højde ca 50,5 cm.

Afvisning af stensokkel. Ujævne fødder. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 50,5 cm.

Antal besøg: 1.135