SPISESKAB, renæssancestil, 20. århundrede.

110925. SPISESKAB, renæssancestil, 20. århundrede.

Længde 107, bredde 52, højde 159 cm.

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 913