SPEJLAGENTUR, Art Nouveau, 20. århundrede.

110691. SPEJLAGENTUR, Art Nouveau, 20. århundrede.

Hvidmalet. Længde 97 48, højde 196 cm.

Slitage, ridser og laktab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og laktab.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 3.060