SERVERINGSVOGN, funktionel, 20. århundrede.

110264. SERVERINGSVOGN, funktionel, 20. århundrede.

Med udtræksskiver. Længde 65 bredde 40 højde 59, total bredde 66,5 cm.

Slitage, ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og pletter.

Antal besøg: 870