KÆTTER OG HJYREFANGER.

KÆTTER OG HJYREFANGER.
109998. KÆTTER OG HJYREFANGER.

Totallængde henholdsvis 55 og 53 cm.

Slitage og skader. Klingen og grebet er sandsynligvis ikke oprindeligt relateret til fræseren. Badekar mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 806