LAUNDRY, porcelæn, England, 20. århundrede.

109349. LAUNDRY, porcelæn, England, 20. århundrede.

Bestående af håndvask, kande, vase og sæbeskål. Håndvaskens diameter er 42 cm.

Brugsslitage, frugtblade, misfarvninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 722