LÆNESTOLE, 6 stk, Gemla, formentlig Poul Volther.

108532. LÆNESTOLE, 6 stk, Gemla, formentlig Poul Volther.

Eg, stofbetræk, mærket Gemla.

Slitage, skader, pletter, skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Eg, stofbetræk, mærket Gemla.

Antal besøg: 2.558