SKRIVESTOL, Tranås Kontormøbler, 20. århundrede.

108118. SKRIVESTOL, Tranås Kontormøbler, 20. århundrede.

Drejelig stang. På hjul.

Slitage, beskadiget polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Drejelig stang. På hjul.

Antal besøg: 1.281