HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

108115. HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 87 dybde 51 højde 174 cm.

Slitage, malingstab, senere maling, renoveret og suppleret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 5.492