GUY SPORTELLINI. Komposition, olie på lærred, signeret.

107809. GUY SPORTELLINI. Komposition, olie på lærred, signeret.

Motiv af trompe l'oeil.
Mærk og vend. Samlede mål inklusiv ramme ca. 42,5x37,5 cm.

Mindre brugsspor, lejlighedsvis pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af trompe l'oeil.

Antal besøg: 1.569