Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
GEORGE HENRY JENKINS. Bjerglandskab med figur, olie på lærred, signeret og dateret 1881.
1072685. GEORGE HENRY JENKINS. Bjerglandskab med figur, olie på lærred, signeret og dateret 1881.
46 x 68 cm.
Vis hele teksten
ethvert farvetab.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
46 x 68 cm.
Vis hele teksten
ethvert farvetab.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
783