BORD, rokokostil, 1900-tallet.

107087. BORD, rokokostil, 1900-tallet.

Med æske i fælgen. Sortmalet Længde 69, bredde 45, højde 73 cm.

Slitage, ridser, renoveret og suppleret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 868