SKRIVESKAB, Hjalmar Jacksons snedkeri, mærket HJ.J. Første halvdel af det 20. århundrede.

106976. SKRIVESKAB, Hjalmar Jacksons snedkeri, mærket HJ.J. Første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 115 bredde 45,5 højde 182 cm.

Dele af skabets interiør mangler.
Slitage, pletter, stedvis bleget, stød, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.317