POSTKASSE, støbejern, anden halvdel af det 20. århundrede.

106514. POSTKASSE, støbejern, anden halvdel af det 20. århundrede.

Højde ca 108 cm.

Slitage, pletter, løs del medfølger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 108 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.054