Kommode, gustaviansk stil, imiteret malet, 20. århundrede.

10542. Kommode, gustaviansk stil, imiteret malet, 20. århundrede.

Længde 86, bredde 45,5, højde 81,5 cm.

Brugsslitage/ Mindre slitage. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 518