1053318. KOLLEKTIONSMYKKER og DAME 2 stk.
Damur, 2 stk, heraf "Tärnan", i guld (stemplet 750) Blandede smykker, inklusive sølvvedhæng (Lennart Alm, Kungsör).
Alder og Brugsslitage. Nogle dele med inskriptioner.
Armbåndsur er ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.