KOLLEKTIONSMYKKER og DAME 2 stk.

1053318. KOLLEKTIONSMYKKER og DAME 2 stk.

Damur, 2 stk, heraf "Tärnan", i guld (stemplet 750) Blandede smykker, inklusive sølvvedhæng (Lennart Alm, Kungsör).

Alder og Brugsslitage. Nogle dele med inskriptioner.
Armbåndsur er ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 441