BORD, 4 dele, plast, Design Pierre Paulin, Artifort, Mod 877.

10513. BORD, 4 dele, plast, Design Pierre Paulin, Artifort, Mod 877.

Sort, længde 50, bredde 50, højde 27 cm.

Ommalet. Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.170