ALFRED ANDERSSON. Olie på lærred.

1051087. ALFRED ANDERSSON. Olie på lærred.

Halmstad Slot. Underskrevet. 34x57 cm. Også malet på verso.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 740