STOLE, 6 stk, design Alvar Aalto, 1900-tallet.

104210. STOLE, 6 stk, design Alvar Aalto, 1900-tallet.

Mærket Aalto Møbler.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket Aalto Møbler.

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 2.295