CHRISTIAN VON SYDOW. Skulptur, glas, i form af en pyramide, unik, signeret.

1041959. CHRISTIAN VON SYDOW. Skulptur, glas, i form af en pyramide, unik, signeret.

Højde ca 7,5 cm Signeret Studio von Sydow, Smyge og Giza I-II-II-I-III-Unik.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.687