Sæt , 4 dele, Gustavsberg, herunder Lisa Larson, Bertil Vallien, anden halvdel af det 20. århundrede.
104131. Sæt , 4 dele, Gustavsberg, herunder Lisa Larson, Bertil Vallien, anden halvdel af det 20. århundrede.
Vase, "Granada", Lisa Larsson, højde 23 cm.
Vase, "Nippon", Paul Hoff, højde 30,5 cm.
Figur, fantasidyr Boris Stojkov, højde 9 cm.
Figur, tårn med hane, "Baghdad", Bertil Vallien, højde 16 cm.
Fremstår med mindre brugsspor, "Granada" med ridser.