HAL MØBLER med spejl, engelsk stil, 20. århundrede.

103880. HAL MØBLER med spejl, engelsk stil, 20. århundrede.

Spejlmål 115 x 59, bureau 71, bredde 29,5, højde 70,5 cm.

Slitage, ridser, trækhåndtag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.424