Udskårne figurer, 3 stk, DALA HESTE, 5 stk, DALATUPP.

10370. Udskårne figurer, 3 stk, DALA HESTE, 5 stk, DALATUPP.

En af figurerne signeret og dateret Axel Bernhardsson 1920, et monogram signeret "AA" og en med utydelig signatur. Højde 7-24 cm.

Slid, beskadigelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, beskadigelse.

Antal besøg: 1.884