Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
OKÄND KONSTNÄR. Landskabsmotiver. Olie på lærred, første halvdel af det 20. århundrede.
1035089. OKÄND KONSTNÄR. Landskabsmotiver. Olie på lærred, første halvdel af det 20. århundrede.
46 x 35 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
46 x 35 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
490