SEKRETÆR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

10327. SEKRETÆR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Malet. Længde 82. Bredde 43. Højde 104 cm.

Slitage, skader, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 689