VÆGMØBLER, folklore, 1800-tallet.

10280. VÆGMØBLER, folklore, 1800-tallet.

Monogram signeret og dateret 1880. ca 196x57 cm.

Have på. Lidt bleg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Lidt bleg.

Antal besøg: 1.420