SPISESKAB, Art Nouveau, 20. århundrede.

102715. SPISESKAB, Art Nouveau, 20. århundrede.

Egetræ. Todelt. Længde 150, bredde 61, højde 218 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 929