DINING COUNTRY, Art Nouveau, 20. århundrede.

102713. DINING COUNTRY, Art Nouveau, 20. århundrede.

Egetræ. Todelt. Længde 199, bredde 58, højde 150 cm.

Brugsslitage, revner, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 846