SKABE, slutningen af 1800-tallet.

102101. SKABE, slutningen af 1800-tallet.

Malet sort. Længde 56 bredde 43 højde 100 cm.

Slitage, laktab, skade/listedel mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 641